ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki pozabankowej

.00 zł

Okres spłaty pożyczki

miesięcy

Oprocentowanie

procent

Rata pożyczki


Wypełnij formularz

POŻYCZKI DLA KAŻDEGO
OD 1000 ZŁ DO 100 000 ZŁ
SPŁATA OD 6 MSC. DO 10 LAT

wyślij wniosek

SZYBKIE POŻYCZKI BEZ BIK, KRD
I INNYCH REJESTRÓW.
WYŚLIJ ZAPYTANIE, SPRAWDŹ DECYZJĘ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Fakt, że nie pobieramy żadnych opłat gotówkowych z góry, możliwość uzyskania szybkiej pożyczki pozabankowej, oraz bezpieczeństwo transakcji powoduje bardzo szybki wzrost ilości naszych zadowolonych Klientów, którzy bardzo chętnie korzystają ze sprawdzonej już formy pozyskania gotówki. Zdecydowana większość Pożyczkobiorców docenia taką formę obsługi Klienta oraz możliwość zrobienia szybkiej ugody i uzyskania możliwość redukcji zadłużenia nawet o 70%.

O pożyczkę pozabankową bez bik przez internet w serwisie Konar Pożyczki może ubiegać się każdy. Należy tylko wypełnić formularz i wysłać zapytanie. Oferowane przez naszych Pożyczkodawców pożyczki pozabankowe są przeznaczona dla osób zatrudnionych, mogą z nich skorzystać również emeryci i renciści, studenci, osoby na urlopie macierzyńskim czy wychowawczym, a także przedsiębiorcy.

Nasz serwis jest serwisem ogłoszeniowym poświęconym w całości pożyczkom. Jest platformą, która jest pomiędzy ogromną ilością inwestorów, posiadającymi kapitał na udzielanie pożyczek, a osobami, które takich pożyczek poszukują.

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie o możliwość realizacji przez nasz serwis usługi.
Możesz skorzystać z naszego kalkulatora pożyczkowego, w celu obliczenia parametrów pożyczki pozabankowej lub pożyczki prywatnej, o którą będziesz się starał w naszym serwisie. Wybierz potrzebną kwotę pożyczki i rozplanuj czas jej spłaty, według własnych możliwości i aktualnych potrzeb.
Po weryfikacji zapytania otrzymasz odpowiedź czy możesz dodać swoją ofertę do naszego serwisu.

Reprezentatywny przykład kwoty kredytu udzielony na dzień 03.06.2017
Całkowita kwota pożyczki: 20 000,00 zł, okres spłaty: 60 msc, oprocentowanie: 5%,
łączna kwota odsetek: 2 656,67 zł, koszt usługi: 115.35 zł, RRSO 5,38%, łączne zobowiązanie do spłaty: 22 656,67 zł;