Pożyczki Prywatne

Pożyczki prywatne są to pożyczki pozabankowe od prywatnych inwestorów posiadających swój własny kapitał, który wolą zainwestować oferując pożyczki prywatne online, czy pożyczki prywatne bez baz by w ten sposób osiągnąć dodatkowy zysk. Przez wiele lat jedynymi instytucjami udzielającymi pożyczek były banki. Skorzystanie z kredytu w takich placówkach wymaga spełnienia rygorystycznych warunków, które obejmują wysoki próg dochodowy i czystą historię kredytową.
Kredyty bankowe są wprawdzie dla nielicznych, ale od kilku lat mają konkurencję w postaci pożyczek pozabankowych, w tym także pożyczek prywatnych. Od bankowych różnią je nie tylko bardziej liberalne zasady weryfikacji, ale też korzystniejsze systemy spłat i dostępność dla znacznie szerszego grona zainteresowanych.

Pożyczki prywatne – czym są?

Jest to forma użyczania przez instytucje pozabankowe lub inne podmioty prywatne osobom trzecim określonych własnych środków pieniężnych. W umowie o pożyczkę jedna ze stron zobowiązuje się pożyczyć określoną kwotę pieniędzy drugiej stronie, a ta z kolei zobowiązuje się je zwrócić na określonych warunkach, które ustala sam pożyczkodawca, lub wspólnie z pożyczkobiorcą. Prywatne pożyczki mogą być pozyskiwane od znajomych, rodziny, za pośrednictwem serwisów internetowych lub z pozabankowych firm pożyczkowych. Pożyczkobiorca nie musi określać celu pożyczki, o którą wnioskuje.

Jak szukać prywatnych pożyczek?

Najczęściej wpisywane przez naszych klientów w wyszukiwarce internetowej wyrażenia:

  • pożyczki prywatne
  • pożyczki prywatne bez baz
  • pożyczka prywatna dla zadłużonych
  • pożyczki prywatne przez internet
  • pożyczki prywatne online
  • pożyczki od osób prywatnych
  • pożyczki prywatne od zaraz
  • szybka pożyczka prywatna
  • pożyczki prywatne od ręki
  • pożyczki prywatne bez sprawdzania baz

Prywatne pożyczki bez baz

Pożyczka prywatna bez baz jest dobrą propozycją szczególnie dla osób zadłużonych, które wpisane są do BIK (Biura Informacji Kredytowej), KRD (Krajowego Rejestru Długów), czy innych baz dłużników. Osoby widniejące w tych rejestrach często mają problem z otrzymaniem pożyczki czy kredytu w banku albo w innych instytucjach finansowych, ze względu na ich przeszłą sytuację. Pożyczka prywatna bez sprawdzania baz jest czasem jedyną możliwością uzyskania gotówki dla pożyczkobiorców, którzy z różnych przyczyn nie byli w stanie regularnie spłacać swoich zobowiązań.

Ze względu na swoją prostotę i łatwość dostępu przez internet nazwane są pożyczkami bez baz online, lub pożyczkami prywatnymi bez BIK dla zadłużonych. Aby je uzyskać wystarczy spełnić minimum formalności. Często wymagane jest jedynie, aby być osobą pełnoletnią, posiadającą aktualny dowód osobisty i posiadać obywatelstwo Polski. Pożyczka bez sprawdzania baz online jest szczególnie wygodna, ponieważ wszelkie formalności załatwia się przy swoim komputerze, a pieniądze przelewane są na rachunek bankowy natychmiast po zatwierdzeniu wniosku.

Pożyczki prywatne online

pożyczka prywatna online to oferta, jaką przygotowała dla Ciebie firma Konar. Nie udzielamy pożyczek bezpośrednio, ale jesteśmy pomysłodawcami portalu, który umożliwia, a zarazem ułatwia kontakt pomiędzy Inwestorami i osobami zainteresowanymi pożyczką. To my nawiązujemy kontakty i zachęcamy do współpracy prywatnych Pożyczkodawców, którzy chcą przeznaczyć swoje wolne środki finansowe na inwestowanie w pożyczki prywatne.

Aby zapewnić obu stronom jak najlepszy kontakt oraz stworzyć wygodne, bezpieczne warunki nawiązywania kontaktów, stworzyliśmy doskonałe, łatwe w obsłudze, wygodne narzędzia internetowe oraz szybki, gwarantowany system weryfikacji. Pożyczki prywatne online to szeroka oferta propozycji, zarówno instytucji pozabankowych, jak i prywatnych Inwestorów. Minimum formalności przyspiesza procedury i umożliwia szybkie podejmowanie decyzji.

Pożyczka prywatna dla zadłużonych

Twoja sytuacja finansowa nie należy do najlepszych? Jeśli spłacasz już jeden kredyt lub masz dług w innej instytucji skorzystaj z możliwości, jaką zapewniają Ci prywatne pożyczki dla zadłużonych. Nie musisz mieć korzystnej historii kredytowej. Prywatni Inwestorzy za pośrednictwem naszego portalu odpowiedzą na Twoją aplikację i zaproponują Ci korzystne oferty pożyczkowe. U nas znajdziesz pożyczkę prywatną dla zadłużonych z komornikiem, czy pożyczkę prywatną bez sprawdzania BIK dla zadłużonychjeśli masz za sobą trudną egzekucję.

Zaleta pożyczek prywatnych, to znacznie większa różnorodność ofert od tych, jakie proponują Ci banki. Nasi Pożyczkodawcy udostępniają swoje zasoby pieniężne w kwocie, jaką dysponują i którą chcą przeznaczyć dla klienta. Stąd za naszym pośrednictwem możesz ubiegać się o niewielką kwotę, ale też o duże sumy pieniędzy, ze spłatą przez kilka lat. Różnorodność propozycji zwiększa też Twoje szanse na uzyskanie dodatkowych pieniędzy. Zawsze znajdzie się taka oferta, która będzie uszyta na Twoją miarę.

Pożyczki od osób prywatnych

Szybka pożyczka prywatne online to silna konkurencja dla ofert bankowych. Dzięki Inwestorom, którzy oferują swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji. Jesteś zadłużony, masz komornika lub nie pracujesz? Dla Ciebie też znajdzie się odpowiednia oferta. Złóż wniosek i poczekaj na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, możesz liczyć na szybkie wsparcie gotówkowe. Pożyczki od osób prywatnych to szansa dla pożyczkobiorców, którzy nie spełniają wymogów kredytowych banków.

Prywatna pożyczka gotówkowa

Pożyczki gotówkowe to forma wsparcia finansowego, która pozwala w pełni cieszyć się urokami życia, realizować plany i spełniać marzenia. To również swoiste pogotowie ratunkowe, które pozwala wyjść z poważnych opresji finansowych. Okazują się niezastąpione kiedy zadłużymy się i brak nam środków na spłatę kolejnych rat, albo niespodziewana choroba wymaga prywatnego, specjalistycznego leczenia.

Tradycyjne banki ustalają bardzo surowe kryteria weryfikacji, obejmujące wysoki prób dochodowy, proporcjonalne koszty utrzymania domu czy nienaganną historię kredytową. Takie kryteria dyskwalifikują większość zainteresowanych kredytami. Alternatywą dla nich są znacznie wygodniejsze i szybsze oraz bardziej osiągalne prywatne pożyczki gotówkowe online. To propozycja dla osób, którym bank odmówił wsparcia.

Dlaczego warto?

Prywatna pożyczka, z jakiej możesz skorzystać w naszym serwisie, to długa lista korzyści. Przede wszystkim do minimum skracamy czas weryfikacji, a decyzję otrzymasz już w 15 minut po złożeniu wniosku. Oferujemy wsparcie konsultanta w przygotowaniu odpowiedniej, korzystnej dla Ciebie aplikacji. Wszystkie czynności prowadzące do sfinalizowania umowy możesz wykonać online przez Internet, korzystając z domowego komputera. U nas nie musisz tracić czasu na chodzenie do oddziałów, załatwianie zaświadczeń czy długie oczekiwanie na decyzję. To najszybsze, najprostsze i najbardziej zróżnicowane pożyczki od wielu instytucji i prywatnych Inwestorów, zgromadzone w jednym miejscu.

Oferta pożyczek prywatnych, jaką przygotowaliśmy to głównie pożyczki długoterminowe, ze spłatą nawet do 10 lat. Dodatkowo sam wskazujesz kwotę, jaką chcesz uzyskać, oraz ustalasz okres spłaty i wysokość rat. Prywatne pożyczki online są szybkie, wniosek łatwy do przygotowania, a Ty masz znacznie większe szanse na ich uzyskanie, niż w tradycyjnym banku.

Dzięki Konar Pożyczki, który pośredniczy pomiędzy Inwestorami, a Pożyczkobiorcami, możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, w postaci pożyczka prywatnej online. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie nawet pokaźnej kwoty, w granicach do 100 000zł. Kredyty niebankowe, to znacznie łagodniejsza weryfikacja wnioskodawców. Nawet, jeśli masz trudną sytuację finansową, nie posiadasz dużych dochodów lub Twoje pobory zajął komornik – pożyczki prywatne bez baz online są w zasięgu Twojej ręki.

Złóż wniosek o pożyczkę

Szybkie pożyczki prywatne
Ocena: 4.3/5 - 279 głosów