Pożyczki społecznościowe online i nasza oferta

pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe – czym są

Pożyczki społecznościowe lub pożyczki społeczne (ang. social lending) – polegają na zawieraniu transakcji pożyczek bezpośrednio pomiędzy osobami fizycznymi poprzez serwisy internetowe, bez pośrednictwa tradycyjnych instytucji finansowych.

Internet daje nam coraz więcej możliwości pozyskiwania pieniędzy potrzebnych w związku z niespodziewanymi wydatkami.
Jedną z nowoczesnych metod zdobywania tych środków są pożyczki społecznościowe online.
Szukamy ich w internecie korzystając w tym celu z odpowiednich stron. Jest to duże ułatwienie, dzięki któremu oszczędzamy czas gdy chcemy wziąć chwilówkę, czy pożyczkę długoterminową bez korzystania z usług instytucji finansowych.

Szybkich pożyczek społecznościowych udzielają inwestorzy, którzy dzielą się swoimi środkami z innymi osobami. Uzyskują z tego tytułu wynagrodzenie, którego wysokość jest wcześniej ustalana między stronami pożyczki. Osoby posiadające gotówkę mogą udzielać wsparcia osobom fizycznym, jak również firmom.

Jak szukamy pożyczek społecznościowych?

Szukamy ich w internecie wpisując w wyszukiwarce słowa takie jak:

 • pożyczki społecznościowe
 • pożyczki społecznościowe online
 • pożyczki społecznościowe przez internet
 • pożyczki społecznościowe bez bik
 • pożyczki społecznościowe dla zadłużonych
 • szybkie pożyczki społecznościowe

Co zyskuje kredytobiorca dzięki pożyczce społecznościowej?

 • możliwość ustalenia kwoty pożyczki
 • możliwość ustalenia wysokości miesięcznej raty pożyczki
 • możliwość ustalenia okresu spłaty pożyczki
 • możliwość renegocjowania z Inwestorem warunków spłaty pożyczki w przypadku trudnych warunków
 • jasną i przejrzystą umowę, pozbawioną ukrytych kosztów i lichwiarskich odsetek
 • możliwość uzyskania szybkiego wsparcia bez dodatkowych formalności

Pożyczka społecznościowa bez sprawdzania BIK, KRD i innych rejestrów, również dla osób zadłużonych i z komornikiem, dostępna jest, za pośrednictwem naszego serwisu praktycznie dla wszystkich chętnych. Może być sposobem na uzyskanie wsparcia finansowego i stanowi wygodną formę uzyskania pieniędzy w oparciu o bardziej elastyczne warunki i mniej wnikliwą weryfikację.

Nie pytamy o historię kredytową, ani też o kształt obecnych zobowiązań, windykacji, a nawet o wysokość zajęć komorniczych. Chcemy wspomóc Państwa również w takich sytuacjach, czego przykładem jest możliwość uzyskania przez nasz serwis pożyczki długoterminowej, sięgającej nawet 100 000 złotych.

Oferta nasza to realizacja idei społecznościowych pożyczek pozabankowych. Polegają one na kojarzeniu Inwestorów udzielających pożyczek ze swoich środków pieniężnych z Pożyczkobiorcami.
Pożyczkodawcą może być każda firma lub też osoba fizyczna, posiadająca nadwyżki kapitału, które pragnie ulokować lepiej niż w lokaty bankowe.

Jak działamy?

Klienci, którzy chcą skorzystać ze wsparcia pieniężnego mogą złożyć swój wniosek wraz z ofertą na specjalnie przygotowanej do celu stronie. Będąc stroną zainteresowaną uzyskaniem pożyczki, określają zasady, który mieszczą się w sferze ich zainteresowania oraz aktualnych potrzeb. Takie propozycje, przygotowane i zamieszczone na naszej stronie, trafiają bezpośrednio do katalogu dostępnego dla Inwestorów. To właśnie oni, po zapoznaniu się z tabelą propozycji, będą mogli podjąć się współpracy z konkretnym Kredytobiorcą (na określonych przez obie strony warunkach).

Idea kooperacji, którą Państwu przedstawiamy, opiera się na zaufaniu, prostych i klarowanych warunkach. Dzięki temu daje ona możliwość skorzystania z szybkiego i taniego w ostatecznym rozrachunku wsparcia gotówkowego dopasowanego do potrzeb Pożyczkobiorcy. Taka forma jest znacznie efektywniejsza zarówno od długoterminowych zobowiązań, jak i klasycznych, obecnych na rynku pożyczek pozabankowych, czy chwilówek online.

Idea pożyczek społecznościowych online pochodzi z krajów Europy zachodniej, gdzie z bezpiecznej społecznościowej pożyczki korzystają już tysiące osób.

Idea ta zdobywa coraz większe grono klientów, którzy dzięki niej odzyskują płynność finansową oraz rozwiązują swoje finansowe problemy.
Pożyczki społecznościowe przez Internet wypełniają lukę, która powstała poprzez wprowadzenie do sektora finansowego znacznych ograniczeń dla osób posiadających zadłużenie.
Nasz serwis jest właśnie takim miejscem, gdzie każdy szybko i łatwo może dodać swoja ofertę i zlecić nam prezentowanie jej na naszej specjalnej stronie z ofertami dla Inwestorów.

Co wyróżnia social lending?

Serwisy pożyczek dla zadłużonych opierają się na zasadach atrakcyjnych dla obu stron.
Jedną z głównych cech idei naszego serwisu jest możliwość pożyczenia pieniędzy jednej osobie przez kilku Inwestorów. Proponowane przez nas rozwiązanie bazuje na wzajemnym zaufaniu pomiędzy pożyczkodawcą, a osobą korzystającą z pożyczki. Istnieją jednak także dodatkowe zabezpieczenia, które pozwalają nam podnieść standardy współpracy i zatroszczyć się o pełen komfort towarzyszący takiej kooperacji. Należą do nich zarówno sposoby weryfikacji oferty, jak również katalogowanie przez nasz serwis niezbędnych danych z dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Na tle powyższych zalet oraz silnych stron fakt, iż pożyczki społecznościowe online są coraz bardziej popularnym i atrakcyjnym rozwiązaniem, nie budzi żadnych wątpliwości.

Na czym polega nasza oferta?

Mimo, że nasz serwis w całości zajmuje się pieniędzmi i pożyczkami, w swoim codziennym funkcjonowaniu przypominamy biuro ogłoszeń, a nawet – serwisy aukcyjne. Nie jesteśmy ani instytucją bankową, ani też parabankową. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie i pośredniczenie pomiędzy Pożyczkobiorcami i Pożyczkodawcami.

Głównym naszym zadaniem jest kojarzenie ze sobą potencjalnych Inwestorów z osobami zainteresowanymi skorzystaniem z pożyczek społecznościowych.
Dbamy również o elastyczne warunki współpracy oraz możliwie jak najdogodniejsze kryteria spłaty zobowiązania, które zaowocują szybką możliwością złożenia oferty przez pożyczkodawców.

Sami nie udzielamy pożyczek, ani chwilówek online. W związku z tym, nie posiadamy własnego kapitału pozwalającego na udzielenie pożyczki, ani też nie przyjmujemy lokat od Inwestorów. Naszym kapitałem, a tym samym możliwością wspierania Pożyczkobiorców, są potencjalni Inwestorzy zainteresowani ofertą współpracy z naszym serwisem.

W praktyce oznacza to złożenie przez osobę zainteresowaną uzyskaniem pożyczki online, oferty na naszej stronie, która trafia do rozbudowanej bazy, dostępnej dla Inwestorów. Oferta taka, przygotowywana przez Państwa, a nie przez osobę trzecią (np. instytucję bankową) zawiera więc takie kryteria i warunki spłaty pożyczki, które całkowicie Państwu odpowiadają. W kolejnym etapie, trwającym maksymalnie 48 godzin, oferta ta jest już dostępna na stronie przygotowanej z myślą o Inwestorach. Dostęp do niej jest bezpłatny, całodobowy i w żaden sposób nieograniczony.

W ramach potwierdzenia zamieszczenia propozycji, otrzymują Państwo na wskazany wcześniej adres poczty elektronicznej kod weryfikacyjny (tzw. kod Klienta). W ten sposób Inwestorzy zainteresowani współpracą mogą bez problemu znaleźć na naszej stronie oferty Pożyczkobiorców.
Pożyczkodawcy mogą kontaktować się z Klientem bezpośrednio (mailowo lub telefonicznie) – bez udziału naszego serwisu.

Jakie są koszty?

Wiele osób zainteresowanych uzyskaniem pożyczki zastanawia się nad potencjalnymi kosztami. Pragniemy podkreślić, iż każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług, po złożeniu swojej oferty poprzez infolinię, nie ponosi już żadnych, dodatkowych opłat, a trzydziestodniowy czas prezentacji jego oferty jest całkowicie darmowy. Oznacza to, że zarówno utrzymywanie kontaktu mailowego, kontaktowanie się z Inwestorami, utrzymanie oferty w bazie, jak i przesłanie wzoru umowy – jest bezpłatne i nie związane z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów.

W naszym serwisie, podobnie jak na Allegro, przedstawienie swojej oferty w serwisie jest odpłatne. Na Allegro za jej publikację użytkownik dokonuje jednorazowej odpłaty. Podobnie jest u nas. Zgłoszenie oferty poprzez infolinię wiąże się z uiszczeniem opłaty za dodanie swojej oferty do naszego serwisu, zamkniętych w ramach połączenia z naszą infolinią, którego cena wynosi 7,69 zł za min. z VAT. Koszt połączenia z infolinią jest jedyną opłatą jaką ponosi Pożyczkobiorca przez 30 dniowy okres prezentacji swojej oferty.

Serwis nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od Pożyczkobiorców, ani od Inwestorów po otrzymaniu lub udzieleniu pożyczki. Opłata uiszczona jednorazowo poprzez infolinię jest naszym wynagrodzeniem za całkowitą obsługę Państwa oferty na którą się składa utrzymanie oferty w największej ogólnopolskie bazie z ofertami Pożyczkobiorców przez cały okres prezentacji, utrzymywanie kontaktu mailowego, kontaktowanie się z Inwestorami, intensywne działania w celu pozyskania jak największej ilości pożyczkodawców, aby Państwa ofertę w jak najszybszym czasie doprowadzić do zamierzonego celu jakim jest otrzymanie pożyczki.

Kolejnym, ostatnim już, ale i znaczącym podobieństwem, jest czas prezentacji oferty. Tak jak i na Allegro czas ten jest przez nich określony, również i u nas jest on określony poprzez 30-dniową ekspozycję w bazie danych. Istnieje możliwość przedłużenia jej prezentacji lub też, po upływie określonego terminu, złożenie nowej oferty (co jednak wiąże się z koniecznością ponownego poniesienia kosztów za jej złożenie).

Podsumowanie

Nasz portal skierowany jest do osób, które chcą uzyskać pożyczkę społecznościową przez Internet, także bez BIK i KRD oraz dla osób zadłużonych, ale również do osób i firm, które pragną wspomóc innych swoim kapitałem;
Celem naszego serwisu jest kojarzenie Inwestorów z potencjalnymi Kredytobiorcami;
Nasz serwis nie może zagwarantować zysku Inwestorom), ani też pewnej, oczekiwanej oferty kredytowej Pożyczkobiorcom;
Jesteśmy w stanie zapewnić Inwestorom dostęp do największej liczby osób, które pragną skorzystać z pożyczki społecznościowej;
Po złożeniu oferty za pośrednictwem infolinii, korzystanie z naszego serwisu pozostaje dla Państwa całkowicie bezpłatne (to my będziemy zabiegać o Państwa pożyczkę do czasu, aż nie zostanie ona zrealizowana przez Inwestorów.
Złóż wniosek o pożyczkę

JAK DZIAŁAMY
Ocena: 4.3/5 - 173 głosów